• Aktualności • Zleć napisanie programu • Gotowe produkty - sklep • Kontakt • Strona główna

GwarancjaGwarancja jest zapewnieniem odpowiedniej jakości usług bądź produktów.

W SkyRaster oferujemy różne typy gwarancji na nasze oprogramowanie, zgodnie z indywidualnymi ustaleniami i potrzebami użytkowników.

W SkyRaster jesteśmy zdania, iż klient zamawiając produkt i przedstawiając konkretną specyfikację ma prawo oczekiwać produktu o dobrej lub wysokiej jakości i takie wyniki naszych prac oferujemy. Dlatego też nie boimy się wziąść odpowiedzialności za nasze produkty - w przypadku pojawienia się ewentualnych błędów lub poprawek (niezgodności z ustaloną wcześniej specyfikacją) - poprawki bierzemy na siebie i wprowadzamy je szybko od ręki i bezpłatnie. Ponieważ nasze produkty przed wydaniem do użytkowania są wcześniej testowane, minimalizuje to ewentualne, przyszłe problemy i zwiększa jakość wydanego oprogramowania.

Odpowiadamy na każde zgłoszenie klienta, i jesteśmy zdania iż każde, nawet najbłahsze zgłoszenie lepiej przeanalizować i wyjaśnić, niż odsyłać klienta ze wskazaniem iż to on popełnił błąd. W przeciwieństwie do dużej ilości usługodawców z branży IT, nie traktujemy klienta jako "komara-natręta" lecz uważnie się przyglądamy zgłaszanym przez nich kwestiom, starając się bardziej zrozumieć ich potrzeby. Uważne słuchanie klientów pozwala na lepsze dopracowanie produktów i tym samym pozwala zwiększyć ich wygodę pracy i zadowolenie.

Oczywiście zdarzają się sytuacje w których pojawiają się zmiany do wprowadzenia, które nie były wcześniej przez klienta przewidziane. Wówczas oferujemy wdrożenie zmian w atrakcyjnych cenach, a bywa też iż wprowadzane są one bezpłatnie. Nie zostawiamy klienta w potrzebie jeśli potrzebuje naszej pomocy.

W przypadku zawarcia odpowiedniej umowy serwisowej, terminy świadczenia usług serwisowych mogą być gwarantowane, gwarantując czas reakcji ustalony wspólnie w umowie. Dzięki temu w połączeniu z gwarancją, klient możę być pewny wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

© 2011-2018 SkyRaster Blog firmowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie ze strony lub produktów oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.