• Aktualności • Zleć napisanie programu • Gotowe produkty - sklep • Kontakt • Strona główna

Usługi w zakresie opracowywania rozwiązań sprzętowo-programowychW SkyRaster opracowywujemy również rozwiązania sprzętowo-programowe. W niektórych przypadkach bowiem samo oprogramowanie nie wystarczy i konieczne jest wdrożenie takich rozwiązań i interfejsów, aby oprogramowanie było wykorzystywane w sposób optymalny.

Integracja sprzętu i oprogramowania może być dokonana poprzez integrację istniejącego sprzętu, bądź też wykonanie dedykowane sprzętu do wybranego celu. Ze względu na znaczny koszt wykonania sprzętu, zalecane przez nas rozwiązania z reguły obejmują integrację istniejącego i sprawdzonego sprzętu w odpowiednio, dobranych przez nas konfiguracjach.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie integracji sprzętu z interfejsem szeregowym (RS232, USB, Bluetooth). Stworzyliśmy również urządzenie do bezprzewodowej konwersji sygnałów szeregowych, które jest wykorzystywane w dużej mierze w proponowanych przez nas rozwiązaniach, jako efektywny sposób na korzystanie z cyfrowych możliwości, jakie daje nam współczesna technologia.


© 2011-2018 SkyRaster Blog firmowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie ze strony lub produktów oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.