• Aktualno¶ci • Portfolio • Zamów program • Zleć usługę • Kontakt • Strona główna

SzkoleniaW SkyRaster możemy także zaoferować szkolenia w zakresie naszego Oprogramowania. Szkolenia mogą być przeprowadzane u klienta (podczas wdrożeń), mogą być też organizowane dla grup pracowników, obsługujących dane oprogramowanie.

Ponieważ koszty szkoleń z reguły nie są małe, nasze oprogramowanie tworzymy z intuicyjnością tak, aby w większości przypadków szkolenia nie były konieczne. W znakomitej ilości przypadków oprogramowanie jest tak napisane, iż po krótkim zapoznaniu się z możliwościami programu można rozpocząć pracę i korzystanie z większości z funkcjonalności. Jak wspomniano, kładziemy nacisk na intuicyjność i zakładmy, iż z oprogramowania może korzystać również pracownik, który nie jest ekspertem w danej dziedzinie. Dzięki temu i nowicjusz i ekspert powinien w optymalny sposób korzystać z oprogramowania z zadowoleniem.

W przypadku większych systemów (np. TrackLab AreaControl) ze względu na bogatą funkcjonalność może okazać się niezbędnym odpowiednie wyszkolenie korzystających z systemu pracowników. Z reguły konieczność szkolenia obejmuje wtedy większą ilość pracowników. Z tego względu trzeba przygotować odpowiednie miejsce do szkolenia i z tego względu tego typu szkolenia odbywają się tylko w Zielonej Górze, w odpowiednio dobranym przez SkyRaster miejscu.
© 2011-2018 SkyRaster Blog firmowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie ze strony lub produktów oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.