• Aktualno¶ci • Portfolio • Zamów program • Zleć usługę • Kontakt • Strona główna

Dystrybutorzy i współpraca handlowaW SkyRaster zajmujemy się obecnie przede wszystkim oprogramowaniem (nie zajmujemy się sprzedażą sprzętu pomiarowego), natomiast w przypadku gdy poszukują Państwo sprzętu (np. młotka Schmidta), korzystniej jest nabyć je razem z oprogramowaniem u naszych dystrybutorów.


W związku z tym jeśli szukacie Państwo sprzętu, polecamy firmy:

> GEOLOGIA I DROGOWNICTWO <GEOLAB Paweł Szkurłat


Firma sprzedająca od lat profesjonalne rozwiązania kontrolno-pomiarowe do badań z dziedziny geologii i geotechniki, analizy mat. budowlanych i urządzeń budownictwa drogowego. Współpraca GEOLABu ze SkyRaster zaowocowała aplikacją Sonda Dynamiczna, która pozwala na szybkie opracowanie badań sondowania gruntu sondami dynamicznymi. Obecnie w ramach współpracy rozwijamy również modernizację aplikacji VSS - aplikację MN-Calc VSS PRO.

ZAKŁAD NARZĘDZI WIERTNICZYCH I GEOLOGICZNYCH Waldemar Szkurłat


Rodzinna Firma z tradycjami, istniejąca nieprzerwanie od 1934 roku, oferująca, produkująca i sprzedająca od lat sprawdzone rozwiązania kontrolno-pomiarowe do badań z dziedziny geologii i geotechniki, analizy mat. budowlanych i urządzeń budownictwa drogowego.

EMEL PPH S.C.


Firma będąca autoryzowanym i wyłącznym agentem firmy TECNOTEST na terenie Polski, oferująca sprawdzone rozwiązania sprzętowe dla laboratoriów budowlanych.


W przypadku gdy zależy Państwu na zakupie różnych pakietów oprogramowania (np. innych producentów), polecamy:

Portal BudownictwoPolskie.pl


Serwis internetowy dotyczący dziedziny budownictwa, obejmujący również sprzedaż oprogramowania z różnych dziedzin powiązanych z budownictwem i CAD. BudownictwoPolskie.pl zajmuje się również działalnością wydawniczą oraz reklamową na rynku rozwiązań budowlanych.

Portal TinSerwis.pl


Serwis internetowy dotyczący dziedziny budownictwa, obejmujący również sprzedaż łączoną oprogramowania z różnych dziedzin powiązanych z budownictwem, geodezją i CAD.

> GEODEZJA <Spis aktualnych dystrybutorów można znaleźć na stronie:

związanej z projektem geodezyjnym RTK PowerGPS

© 2011-2018 SkyRaster Blog firmowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie ze strony lub produktów oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.